Fundatia ADEPT
Information Centre
Str. Principala nr. 166
Saschiz, Mures 547510, Romania

Tel.: 40 (0)265 711635
E-mail: office@fundatia-adept.ro

SMS Family Farms

Persoane de contact

Cristi Gherghiceanu

Președinte Executiv
Limbi vorbite: română, engleză, germană
Tel: 40 (0) 748 200 088
E-mail: cristi@fundatia-adept.org

Nat Page

Președinte
Biodiversitate și agricultură
Limbi vorbite: engleză, română 
Tel: 44 (0)1747 830 834
E-mail: nat@fundatia-adept.org

Răzvan Popa

Director Tehnic
Biodiversitate și agricultură
Limbi vorbite: română, engleză, germană 
Tel:  40 (0)744 825 809
E-mail: razvan@fundatia-adept.org

Dr. John Akeroyd

Consultant de Specialitate în pajiști și managementul conservării
Limbi vibrate: engleză 
E-mail: john@johnakeroyd.co.uk

Ben Mehedin

Food & Farming Communities Manager
Limbi vorbite: română, engleză
Tel: 40 (0) 752 264 580
E-mail: ben@fundatia-adept.org

Laura Chirilă

Marketing & Enterprise Manager
Limbi vorbite: română, engleză, 
franceză, italiană 
Tel: 40 (0)749 991 005
E-mail: laura@fundatia-adept.org

Liliana Gherghiceanu

Manager Administrativ
Limbi vorbite: română, engleză 
Tel:  40 (0)721 113 110
E-mail: liliana@fundatia-adept.org

Contactați-ne

Parteneri Strategici

Conservarea biodiversității și dezvoltarea comunității din Transilvania
TOP